KLAUN - dřevěná figurka
Kód: 40115
od 1.500 Kč


ekologicky

české výrobce
Související produkty
Detailní popis produktu
Do naší KROKIES rodiny zavítal KLAUN a přišel a přímo cirkusu.
Komu udělá radost?
- Veselé barvy, klobouček na hlavě a ten správný červený nos rozveselí každého se špatnou náladou.
- Udělá radost všem, kteří mají rádi kvalitní dřevo a ruční práci, tento originální kousek potěší i dospělé.
KDO nebo CO jsou KROKIES?
Jsme originální dřevěné figurky k posazení nebo zavěšení na pružině. Tento jedinečný výrobek se vyznačuje vysokou kvalitou a precizní ruční malbou. Jsou skvělým dárkem pro řadu příležitostí a budou pro každého nezapomenutelnou vzpomínkou, ať už se jedná o dárek pro milovníka pejsků, Vašeho oblíbeného pošťáka, zdravotní sestřičku, která o Vás mile pečuje nebo pro paní učitelku místo obligátní kytičky na konci školního roku. ALe jsme taky určeny pro děti ke hraní nebo jako dekorace do pokojíčku. Nabízíme opravdu širokou škálu rozdělenou do kategorií – povolání a koníčky, zvířátka a pohádkové postavy, takže věříme, že si vybere opravdu každý.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Dřevěné figurky - veselé postavičky na hraní |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Materiál: | Dřevo |
Použití: | Hračka |
Věk dle Certifikace: | CE 3+ |
Rozměry: | 6 x 7 x 16 cm |
Materiály: | bukové dřevo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Dřevěné hračky a dekorace značky KROKIDO jsou naší vlastní produktovou řadou, zaujmou svým jedinečným vzhledem, sytými barvami a vtipným pohybem. Jsou vyráběny výhradně v České republice a jejich velkým přínosem je originální ruční malba celkový podíl ruční práce, jejichž výsledkem je vysoká kvalita. Vyznačují se vysokou bezpečností a odolností v nárazu i v tahu a jsou vyráběny a pravidelně testovány tak, aby vyhovovaly aktuálním evropským normám a mezinárodním bezpečnostním standardům. Při jejich výrobě je používán moderní způsob spojování dřevěných dílů a bezpečného uchycení malých částí. Vývoj i výroba všech hraček a dětských dekorací značky KROKIDO probíhá pouze v České republice. Barvy a laky použité při výrobě jsou vysoce kvalitní, zdravotně nezávadné a certifikované pro použití na hračky, a to i pro nejmenší děti. Dokonalá povrchová úprava a kvalitní ruční malba detailů je u značky KROKIDO samozřejmostí. K výrobě hraček a dekorací KROKIDO jsou používány především přírodní materiály. Hlavním materiálem je bukové dřevo získávané výhradně z tuzemských zdrojů a pouze z těžby šetrné k životnímu prostředí.
KROKIES – jsou originální dřevěné figurky k posazení nebo zavěšení na pružině. Tento jedinečný výrobek se vyznačuje vysokou kvalitou a precizní ruční malbou. Jsou skvělým dárkem pro řadu příležitostí a budou pro každého nezapomenutelnou vzpomínkou, ať už se jedná o dárek pro milovníka pejsků, Vašeho oblíbeného pošťáka, zdravotní sestřičku, která o Vás mile pečuje nebo pro paní učitelku místo obligátní kytičky na konci školního roku. Nabízíme opravdu širokou škálu rozdělenou do kategorií – povolání a koníčky, zvířátka a pohádkové postavy, takže věříme, že si vybere opravdu každý.
V našem sortimentu najdete širokou škálu dřevěných figurek KROKIES, klíčenky a magnetky BabyKROKIES, oblíbené strkadlo na tyči HAVRAN pro děti od 1roku, nebo stojánky na pastelky, které ladí s našimi figurkami.
Výrobce: